Trwa ładowanie...
dfx6nui
16-02-2022 09:00

Jestem Jude. Zniewolony

książka
Oceń jako pierwszy:
dfx6nui
Jestem Jude. Zniewolony
Tytuł oryginalny

The Boy I Am

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jude ma już mało czasu. Raz w roku młodzi mężczyźni znajdujący się w Domu Chłopaków są licytowani wśród żeńskiej elity. Kto nie zostanie wybrany, tego czeka przyszłość w kopalni. Od śmierci swojego najlepszego przyjaciela z rąk wszechpotężnej Kanclerki Jude desperacko stara się uciec z wyznaczonej mu ścieżki. Zostaje wplątany w spisek mający na celu zamordowanie Kanclerki. Chłopak wreszcie ma szansę pomścić przyjaciela i zdobyć wolność. Ale za jaką cenę?

Spekulacyjny thriller młodzieżowy, który obala tradycyjne role płciowe, dla fanów Malorie Blackman, Louise O’Neill i THE POWER.

Trigger warnings: handel ludźmi, przemoc seksualna, morderstwa i zabiegi chirurgiczne

Jestem Jude. Zniewolony
Numer ISBN

978-83-8240-454-8

Wymiary

128x198

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

384

Język

polski

dfx6nui

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfx6nui
dfx6nui
dfx6nui
dfx6nui