Trwa ładowanie...

Jeśli zastanawiacie się, po jaką książkę warto sięgnąć w te wakacje, mamy dla Was odpowiedź!

"Beach read" Emily Henry to obowiązkowa lektura nadchodzącego lata! Napisana z niezwykłym poczuciem humoru, błyskotliwa i wyjątkowa powieść, która szturmem podbiła serca czytelniczek na całym świecie. Teraz zachwyci również Polki.

Materiał partnera
"Beach read" Emily Henry to obowiązkowa lektura nadchodzącego lata"Beach read" Emily Henry to obowiązkowa lektura nadchodzącego lataŹródło: Materiały prasowe
d321r84
d321r84

Pisanie romansów nie jest łatwe, kiedy przestaje się wierzyć w szczęśliwe zakończenia. Szczególnie jeśli w sercu i na koncie masz jedynie pustkę…

January Andrews to autorka poczytnych romansów, której życie niedawno runęło. Sytuacji nie poprawia fakt, że do końca lata musi oddać maszynopis najnowszej powieści, a w jej głowie nie kiełkuje żaden pomysł. Dziewczyna postanawia wziąć się w garść – przeprowadza się do domku na plaży, który zostawił jej w spadku ojciec. Ma zamiar uporządkować nie tylko wszystkie pokoje, ale przede wszystkim swoje życie.

Sprawy się komplikują, ponieważ sąsiedni domek zajmuje Augustus Everett – znamienity pisarz, który gardzi szczęśliwymi zakończeniami i samą Janie. A przynajmniej tak było, kiedy oboje studiowali… Mężczyzna, podobnie jak January, walczy z brakiem pisarskiej weny. Podczas sprzeczki para postanawia założyć się o to, kto szybciej sprzeda prawa do swojej najnowszej książki. To jednak nie wszystko! Gdzie jest haczyk?

Janie i Gus wymieniają się gatunkami, w których tworzą. On napisze gorący romans ze szczęśliwym zakończeniem, a ona „poważną prozę”, w której tragedia goni tragedię. Jest kilka zasad: mają czas do końca lata, ktoś musi kupić od nich prawa do wydania książki i… nie mogą się w sobie zakochać.

Emily Henry Materiały prasowe
Emily HenryŹródło: Materiały prasowe

„Wakacyjny romans Emily Henry to idealna lektura do czytania zawsze i wszędzie” – mówi Christina Lauren, autorka bestsellera "Podróż nieślubna"

d321r84

"Wciągnął mnie po uszy!” – dodaje Josie Silver, autorka powieści "Jeden dzień w grudniu". Jeśli lubicie napisane z niezwykłym poczuciem humoru, błyskotliwe i poruszające powieści, z pewnością pokochacie Beach read. Chemia między bohaterami, błyskotliwe, rozbrajające dialogi oraz ujmująca fabuła sprawią, że nie będziecie się mogli od niej oderwać.

Beach read to urocza, mądra i szalenie zabawna powieść, która bawi, podnosi na duchu i chwyta za serce. Nie dziwi, że „Entertainment Weekly”, „O, The Oprah Magazine” oraz „PopSugar” uznały Beach read najlepszą lekturą na lato. Pozytywne recenzje zalały internet, a książka zdobywa kolejne listy bestsellerów. Teraz Beach read trafia na polski rynek, a pierwsze recenzje wskazują, że niewątpliwie będzie to najgorętsza powieść tych wakacji.

"Beach Read" Emily Henry to obowiązkowa lektura nadchodzącego lata Materiały prasowe
"Beach read" Emily Henry to obowiązkowa lektura nadchodzącego lataŹródło: Materiały prasowe
Materiał partnera
d321r84
d321r84