Trwa ładowanie...
d2z489m
14-04-2016 00:00

Japonki nie tyją i się nie starzeją

książka
Oceń jako pierwszy:
d2z489m
Japonki nie tyją i się nie starzeją
Tytuł oryginalny

Japanese Women Don't Get Old or Fat

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Jest taki kraj, w którym kobiety żyją dłużej, niż gdziekolwiek indziej na ziemi. Wskaźnik otyłości jest tam najniższy spośród krajów rozwiniętych. Czterdziestoletnie kobiety wyglądają tam tak, jak gdyby miały dwadzieścia lat.

To kraj, w którym kobiety mogą cieszyć się jedną z najsmaczniejszych kuchni świata, a jednak wskaźnik otyłości wynosi u nich zaledwie 3 procent, co stanowi jedną trzecią wskaźnika otyłości Francuzek i mniej niż jedną dziesiątą u Amerykanek.

To zarazem wysoko uprzemysłowiony kraj, który stanowi potęgę gospodarczą na świecie.Ten kraj to Japonia. I warto wiedzieć, dlaczego dzieje się tam coś niezwykłego.

Nie jest to książka z poradami dietetycznymi ani o tym, jak przyrządzać sushi. To wprowadzenie do zupełnie nowego sposobu jedzenia w domu – gotowania w stylu japońskim, a to, co jedzą japońskie rodziny jest inne i o wiele prostsze, niż możesz się spodziewać.

Pokazuje odkrycia ekspertów z zakresu długości życia oraz otyłości, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat tego, w jaki sposób zwyczaje żywieniowe Japończyków wpływają na ich dobre zdrowie.

Pomaga zrozumieć, dlaczego Japonia jest krajem najzdrowszych ludzi na świecie.

Japonki nie tyją i się nie starzeją
Numer ISBN

978-83-287-0298-1

Wymiary

140x205

Gatunek

Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

288

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z489m
d2z489m
d2z489m