Trwa ładowanie...
d21v6h7
29-04-2022 13:00

Jak podejść Rozpruwacza

książka
Oceń jako pierwszy:
d21v6h7
Jak podejść Rozpruwacza
Tytuł oryginalny

Stalking Jack the Ripper

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nieodkładalna historia o miłości i zbrodni, przyciąganiu i chemii, która z mieszkania angielskiego lorda prowadzi do sal sekcyjnych laboratorium i do ciemnych zaułków londyńskich ulic XIX wieku. Cudownie feministyczna, świeża, niepokorna. Od pierwszego rozdziału pokochasz Thomasa i Audrey Rose oraz ich zaczepne dialogi.
Siedemnastoletnia Audrey Rose Wadsworth to córka angielskiego lorda, której pisane jest życie w bogactwie i luksusach. Mało kto wie jednak, że coś fascynuje ją bardziej niż eleganckie podwieczorki i przymiarki sukni z jedwabiu. Jej prawdziwa pasja pozostaje ukryta przed światem. Wbrew życzeniom surowego ojca i konwenansom Audrey Rose często wymyka się do laboratorium stryja, żeby pod jego okiem odbywać ponure i krwawe praktyki z medycyny sądowej.
Dzięki pracy przy zwłokach Audrey Rose dołącza do poszukiwań seryjnego mordercy, a tropy w śledztwie nakierowują ją na osoby z jej własnego, zamkniętego świata, który już w chwili urodzenia przeznaczył ją do roli matki i żony.
Szokujące zwroty akcji okraszone mrożącymi krew w żyłach zdjęciami z epoki sprawiają, że ten oszałamiający bestseller debiutującej Kerri Maniscalco pozostaje w pamięci na zawsze.
Świeży, oryginalny retelling nieustannie frapującej historii Kuby Rozpruwacza.

Jak podejść Rozpruwacza
Numer ISBN

978-83-8008-984-6

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

430

Język

polski

d21v6h7

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21v6h7
d21v6h7
d21v6h7
d21v6h7