Trwa ładowanie...
d3jsif4
15-04-2010 00:00

Jak ocalić swoje życie

książka
Oceń jako pierwszy:
d3jsif4
Jak ocalić swoje życie
Tytuł oryginalny

How to Save Your Own Life

Rok wydania
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Jak ocalić swoje życie? Jak pozbyć się krępujących osobowość więzów z nie kochanym i obojętnym mężem? Jak osiągnąć niezależność, spełnienie twórczych ambicji i pełnię seksualnej satysfakcji?
Isadora Wing, bestsellerowa pisarka, alter ego Eriki Jong, autorki Jak ocalić swoje życie i Strachu przed lataniem, próbuje znaleźć odpowiedź na te pytania w kolejnych, wciąż nie satysfakcjonujących związkach miłosnych. Poszukiwania prowadzą ją do Hollywood, gdzie spotyka najprzeróżniejszych ludzi - łotrów, głupców, rekinów finansowych, myślicieli, wiernych przyjaciół - i znajduje wymarzonego kochanka. Próbując wszystkiego, od miłości lesbijskiej do grupowego seksu, Isadora zdaje sobie w końcu sprawę, że istnieje możliwość ocalenia swojego życia.
Jak ocalić swoje życie to nie tylko napisana z humorem, pełna wewnętrznego ciepła książka o wielu odmianach miłości pulsującej seksem i wyzbytej wszelkiej pruderii, to także wnikliwe studium psychologiczne kobiety przeżywającej kryzys małżeński. To świetna powieść obyczajowa, obnażająca, a jednocześnie afirmująca seks i miłość, radość życia i przygodę.

Jak ocalić swoje życie
Oprawa

1

Liczba stron

336

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jsif4
d3jsif4
d3jsif4