Trwa ładowanie...
d48nj33
28-01-2022 19:00

Jad. Trujące substancje w świecie zwierząt

książka
Oceń jako pierwszy:
d48nj33
Jad. Trujące substancje w świecie zwierząt
Tytuł oryginalny

Veneno. Criaturas tóxicas del reino animal

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Odkryj mrożące krew w żyłach jadowite zwierzęta i ich trucicielskie sztuczki!

Niektóre zwierzęta mają w zanadrzu tajną broń, która pozwala im przeżyć – jad. To unikatowa mikstura, odmierzana z precyzją, aby rzucić wyzwanie drapieżnikom lub podporządkować sobie ofiary.

Futrzaste zwierzątka o wielkich oczach i jadowitej ślinie, migoczące ośmiorniczki o zabójczych zdolnościach, groźne pająki, węże i skorpiony…

Sprawdź, w jakich okolicznościach i w jaki sposób korzystają z toksycznych substancji i jak sygnalizują otoczeniu do czego są zdolne!

Ico Romero Reyes - Pochodzi z Wysp Kanaryjskich, mieszkała w Barcelonie oraz w Nowym Jorku. Przez wiele lat pracowała w Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej, gdzie odpowiadała za jakość i wartość merytoryczną treści naukowych. Jej pierwsza książka dla dzieci sprawia, że poznawanie przyrody staje się prawdziwą przygodą!

Tania Garcia - Ilustratorka i projektantka pochodząca z Barcelony. Uwielbia rysować cyfrowo, szczególnie przy użyciu Ipada. Cyfrowa ilustracja pozwala jej pracować z paletami żywych kolorów iteksturami, które tworzy sama z użyciem tuszu indyjskiego. Inspiracje czerpie z podróży, filmów, natury, mody, rodzinnego miasta i ze wszystkiego, co ją cieszy.

Jad. Trujące substancje w świecie zwierząt
Numer ISBN

978-83-67022-47-7

Wymiary

240x320

Oprawa

twarda

Liczba stron

48

Język

polski

d48nj33

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48nj33
d48nj33
d48nj33
d48nj33