Trwa ładowanie...
d4hhkn4
29-08-2013 00:00

Jack Caffery 2. Rytuał

książka
Oceń jako pierwszy:
d4hhkn4
Jack Caffery 2. Rytuał
Tytuł oryginalny

Ritual

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

W majowy wtorek tuż po lunchu policyjny nurek Phoebe Marley zaciska dłoń na ludzkiej ręce. Już sam fakt, że ręce nie towarzyszy reszta ciała, jest wystarczająco niepokojący. Co gorsza, następnego dnia policja znajduje drugą rękę. Obie niedawno amputowano, a śledczy mają powody przypuszczać, że amputowano je za życia ofiary.

Komisarz Jack Caffery, właśnie oddelegowany do Wydziału Kryminalnego Policji w Bristolu, próbuje zapomnieć o klęskach osobistych życia w Londynie. Od lat prześladowany poczuciem winy po zniknięciu brata, szuka mężczyzny, który ostatnio opuścił więzienie, mężczyzny, który sypia pod gołym niebem i wędruje po kraju, nękany wspomnieniami o straszliwej zbrodni.

Caffery i Phoebe ustalają wkrótce, że ręce należały do pewnego chłopaka, po którym wszelki słuch zaginął. Szukając jego i jego prześladowców, trafiają w najciemniejsze zakamarki Bristolskiego półświatka, gdzie na porządku dziennym jest narkomania, gdzie dzieciaki sprzedają się za działkę, i gdzie czai się pradawne zło, które żywi się ludzką krwią i ciałem.

Jack Caffery 2. Rytuał
Numer ISBN

978-83-7508-266-1

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania,Kryminał,Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

1

Liczba stron

408

Inne wydania

Katowice - 2011-10-03

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hhkn4
d4hhkn4
d4hhkn4