Trwa ładowanie...
d2d2ugi
22-10-2021 13:01

It’s Circle Time!. Zabawy w kole na każdy dzień do piosenek wspomagających naukę języka angielskiego w przedszkolu

książka
Oceń jako pierwszy:
d2d2ugi
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

It’s Circle Time! to propozycja 16 zabaw wraz z piosenkami wspomagającymi naukę języka angielskiego w przedszkolu. Dzięki uniwersalności utworów towarzyszących zabawom przedstawione tu propozycje można wykorzystywać każdego dnia, przez cały rok, niezależnie od pory roku czy tematyki obecnie realizowanej na zajęciach.

Książeczka została podzielona na dwie części. Pierwsza to Everyday Songs, czyli piosenki przydatne każdego dnia. Znajdują się tam propozycje na przywitanie, utworzenie koła, poranną gimnastykę, koncentrację, wyciszenie, codzienną rozmowę o pogodzie czy powtórkę dowolnego słownictwa. Część druga to Action Songs and Games, czyli zabawy w oparciu o piosenki. Zawiera głównie zabawy w kole, ale również zabawy naśladowcze i zabawy ruchowe w dowolnym ustawieniu. Propozycje te angażują dzieci, sprawiają im wiele radości, pozwalają im wyrażać swoje upodobania czy emocje i w końcu – utrwalać słownictwo i konstrukcje językowe.

Oprócz opisów zabaw – które nauczyciel może odpowiednio modyfikować, uwzględniając możliwości i potrzeby swoje oraz dzieci – książka zawiera także teksty piosenek. Do publikacji dołączone zostały 2 płyty CD z 16 piosenkami i podkładami muzycznymi do nich.

It’s Circle Time!. Zabawy w kole na każdy dzień do piosenek wspomagających naukę języka angielskiego w przedszkolu
Numer ISBN

978-83-65915-59-7

Wymiary

14x19

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

28

Język

polski

d2d2ugi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d2ugi
d2d2ugi
d2d2ugi
d2d2ugi