Trwa ładowanie...
d3j3eia
12-03-2018 08:28

Intymne życie zwierząt

książka
Oceń jako pierwszy:
d3j3eia
Intymne życie zwierząt
Tytuł oryginalny

Das Liebesleben der Tiere

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Skąd się biorą małe zwierzęta? Czy skorpion jest dobrym tatą? Czy wszystkie zwierzęce mamy kochają swoje dzieci?

Dzieci zawsze są ciekawe, jak rozmnażają się zwierzęta. Mnogość odpowiedzi na pytania o intymne życie zwierząt jest fascynująca! Każdy gatunek ma inne rytuały godowe, techniki uwodzenia i modele wychowywania młodych. Ta bogato ilustrowana, ciekawie – choć w sposób skondensowany, dostosowany do wieku odbiorcy – napisana publikacja jest kopalnią nadzwyczajnych faktów i anegdot, które z pewnością zaintrygują nie tylko najmłodszych, ale również rodziców.
Skorpiony potrafią być czułe, a pluskwy brutalne, potomstwo rekina rywalizuje ze sobą, jeszcze będąc ikrą, zaś u konika morskiego to samiec posiada torbę lęgową.
Te i inne fascynujące historie z królestwa zwierząt – uzupełnione są o spektakularne i dowcipne rozkładane strony, takie jak „Szczeniaki i inne dzieciaki” czy „Mała galeria zwierzęcych penisów” – zaciekawią i najmłodszych, i dorosłych!
Bardzo interesująca książka, zwłaszcza jako punkt wyjścia do edukacji seksualnej na poziomie domowym. A pytania o TE sprawy zawsze sprawiają rodzicom problemy…

Intymne życie zwierząt
Numer ISBN

978-83-8123-138-1

Wymiary

170mm x 255mm

Gatunek

Dla dzieci i młodzieży

Oprawa

twarda

Liczba stron

132

d3j3eia

Podziel się opinią

2
4
Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j3eia
d3j3eia
d3j3eia