Trwa ładowanie...
d4021bv

Igor Ostachowicz

Igor Ostachowicz związany jest z rodzinnym miastem. Uważa, że nasza stolica jest ciekawsza od Brukseli, a siebie za feministę, dostrzegającego upadek patriarchatu. Krępuje go autoreklama, nie lubi występować publicznie. Ma córkę. Pierwsza książka Igora Ostachowicza nigdy nie znalazła chętnego wydawcy.

Igor Ostachowicz – życiorys

Igor Ostachowicz to Warszawiak i absolwent stosunków międzynarodowych na UW. Zanim został menadżerem pracował jako sanitariusz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. W 1998 roku rozpoczął pracę jako specjalista, a następnie dyrektor do spraw marketingu w następujących formach: POL-NIL, Biovena, ZIBI Sp. z o.o., Unicolor SA , Medlab-Products Sp. z o.o.

Od 2005 roku Igor Ostachowicz zasiadał na stanowisku doradcy Minister Rozwoju Regionalnego, kolejno był dyrektorem Departamentu Marketingu Polskiej Grupy Energetycznej SA., a decyzją Donalda Tuska został podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a następnie sekretarzem do września 2014 roku. 2 dni spędził w zarządzie PKN Orlen, kolejno rozpoczął zatrudnienie jako doradca Deloitte.

Igor Ostachowicz – książki i nagrody

Debiutancka powieść Igora Ostachowicza wydana pod tym nazwiskiem ukazała się na rynku literackim w Polsce w 2012 roku dzięki nakładowi W.A.B. Wydawnictwo. Na półkach rodzimych księgarń możemy także zapoznać się z pozycją autora, opublikowaną w 2009 roku, lecz pod pseudonimem Julian Rebes. Łącznie do 2018 roku ukazały się trzy książki Ostachowicza.

Igor Ostachowicz ma na koncie nominację do Literackiej Nagrody Nike 2013 za swój literacki debiut. Dotarł z nim do finału, składającego się z siedmiu tytułów. Miał napisać rodzimą wersję ”House of Cards”.

d4021bv
Igor Ostachowicz
Data urodzenia

17.11.1968

Miejsce urodzenia

Warszawa

Bibliografia

Podziel się opinią

1
Share
d4021bv
d4021bv
d4021bv
d4021bv