Trwa ładowanie...
d2y66sq
29-08-2015 00:00

Hotel szczęśliwych ślubów

książka
Oceń jako pierwszy:
d2y66sq
Hotel szczęśliwych ślubów
Tytuł oryginalny

Honeymoon Hotel

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Rosie McDonald niegdyś porzucona przez narzeczonego przed ołtarzem, jest cenioną organizatorką ślubów. W obu sferach jej życia - służbowej i prywatnej nie dzieje się najlepiej - kariera utknęła w martwym punkcie, a chłopak zdecydowanie nie jest „tym jedynym”.

Ma jednak przed sobą wyzwanie. Hotel Bonneville mieszczący się w Londynie, lata świetności ma już za sobą. Za sprawą działań Rosie zaczyna odzyskiwać dawny szyk i renomę. Gdy wszystko zaczyna się układać i Rosie widzi efekty swojej pracy, w hotelu pojawia sie przystojny, aczkolwiek nieco ekscentryczny syn właściciela, Joe. Przy pierwszym kontakcie nie wzbudza on sympatii Rosie. Nie tylko nie ma pojęcia o ślubach, ale chodzi w pomiętych ubraniach, co znacząco odbiega od standardów Rosie. W dodatku – Joe ma czelność zgadzać się na to, czego chcą panny młode, planujące ślub w hotelu jego ojca. Jako asystent Rosie nie przykłada należytego znaczenia do detali, które dla niej są ważne. Burzy to jej system pracy i powoduje nieustanne konflikty między nimi.

Ile par spełni swoje marzenia w hotelu Bonneville? Czy organizowane przez Rosie i Joe śluby będą jak z bajki, a droga do ołtarza będzie usłana pachnącymi płatkami róż? Czy mimo tego, że obydwoje tworzą swoistą „mieszankę wybuchową” uda im się stworzyć „drużynę marzeń”? A może nawet - coś więcej?

Hotel szczęśliwych ślubów
Numer ISBN

978-83-64776-56-4

Wymiary

145x210

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

420

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y66sq
d2y66sq
d2y66sq