Trwa ładowanie...
dbv81sj
11-03-2022 19:00

Hop, hop, książkę z bajki!

książka
Oceń jako pierwszy:
dbv81sj
Hop, hop, książkę z bajki!
Tytuł oryginalny

Hou ! Hou ! Prince charmant

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zdecydujcie sami o dalszych losach bohaterek! Ta książka skrywa więcej niż jedną historię…
Królewny Józefina i Róża mają dość siedzenia bezczynnie i czekania na księcia z bajki. Biorą sprawy w swoje ręce! Dzielnie eksplorują zamki, jaskinie i inne miejsca pełne nietoperzy, smoków, niedźwiedzi i pajęczyn w poszukiwaniu księcia. Gdy zdaje się, że sukces jest już na wyciągnięcie ręki, królewny nieco tracą zapał. Czy uda im się osiągnąć cel? I czy na pewno jest nim znalezienie księcia z bajki?
Konstrukcja książki umożliwia dziecku decydowanie o dalszych przygodach bohaterek dzięki specjalnym zakładkom i ikonkom umieszczonym w tekście. Czytelnicy i czytelniczki aktywnie współtworzą historię, a to jeszcze większa frajda niż zwykle. Każda lektura to inne przygody!
Sylvie Misslin mieszka niedaleko Strasburga. Z wykształcenia jest logopedką, ale od dłuższego czasu zajmuje się pisaniem dla dzieci. Tworzy teksty do albumów, wymyśla historie dla najmłodszych, pisze książki edukacyjne i takie, które dzięki sprytnym zakładkom, można czytać wiele razy i na różne sposoby, odkrywając wciąż nowe przygody!
Amandine Piu urodziła się w pobliżu Lyonu. Po ukończeniu studiów z zakresu komunikacji wizualnej przeniosła się do Alzacji, do pracowni ilustracji w Haute École des Arts du Rhin w Strasburgu. Od tego czasu tworzy pełne humoru ilustracje do książek, albumów, prasy, gier planszowych, a także na plakaty i pocztówki..

Hop, hop, książkę z bajki!
Numer ISBN

978-83-67157-87-2

Wymiary

225x320

Oprawa

twarda

Liczba stron

44

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbv81sj
dbv81sj
dbv81sj
dbv81sj