Trwa ładowanie...
d1c5tm8

Hokus-Pokus Marta Lipczyńska Wydawnictwo

Wydawnictwo Hokus-Pokus istnieje od lipca 2003 roku. To mała rodzinna oficyna - on, ona i od niedawna ono, czyli mały redaktor. Są jeszcze dwa koty syjamskie, które niejedno widziały i słyszały. Oto wydawcy w komplecie.

Oczywiście istnieje grono przyjaciół, bliskich i dalszych znajomych, którzy inspirują, doradzają, wspierają wydawców dobrymi myślami a czasem swoją radosną twórczością.

Od września 2003 roku wydawnictwo wydaje dwumiesięcznik "Twórcza Szkoła" - pismo tworzone z myślą o poszukujących nauczycielach, wychowawcach i rodzicach. Każdy numer to ciekawe rozmowy, garść dobrych rad, felietony, recenzje książek, filmów, artykuły nauczycieli, psychologów, pedagogów, wykładowców, rodziców, studentów a wszystko to w nowoczesnej szacie graficznej, która z pewnością ucieszy oko.

Od czerwca 2004 roku Hokus-Pokus wydaje książki dla dzieci - pierwszą, która ujrzała światło dzienne, jest zbiór opowiadań "Julek i Julka" Annie M.G. Schmidt - holenderskiej pisarki dla dzieci, laureatki nagrody im. Andersena. Jest to pierwsza z pięciu części przygód dwójki małych urwisów. W grudniu 2004 roku ukazała się druga część opowiastek o Julku i Julce.

W przygotowaniu są kolejne mądre, piękne książeczki dla dzieci autorstwa Annie M.G. Schmidt oraz innych autorów, które rozwiną wyobraźnię, ukształtują charakter oraz gust małych czytelników.

d1c5tm8
Hokus-Pokus Marta Lipczyńska Wydawnictwo
Rok powstania

2003

Kod i miasto

Warszawa

Numer telefonu

(022) 617 12 39

Numer faksu

(022) 617 12 39

Adres WWW strony internetowej

http://www.hokus-pokus.pl/

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c5tm8
d1c5tm8
d1c5tm8