Trwa ładowanie...
d3bxft1
25-11-2013 00:00

Historia kotem się toczy

książka
Oceń jako pierwszy:
d3bxft1
Historia kotem się toczy
Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Ada Gawron nigdy nie marzyła o życiu w małej mieścinie, na dodatek pod jednym dachem z teściową. Byłą teściową. A jednak rok spędzony w Kasztelowie zmieni w jej życiu dosłownie wszystko...

Naciskana przez córki-bliźniaczki Ada zobowiązuje się zająć przez rok – i ani dnia dłużej! – ich babcią Janiną, z którą nigdy nie miała dobrych relacji. Życie na prowincji, na pozór spokojne i monotonne, nie będzie dla Ady wyłącznie sielanką, bo choć wypadek osłabił nieco żywotność staruszki, nie przytępił jej ostrego języka. Dodatkowo po Kasztelowie grasuje złoczyńca. Czy jest nim odludek spod lasu, którego dom Ada widzi z okna poddasza? Z intrygującym mężczyzną zetknie się za sprawą kota, mającego niemały udział w tej historii.

Powoli Ada odnajduje swoje miejsce w Kasztelowie, poznając coraz to nowych ludzi i zmieniając swoje nastawienie do życia z dala od wielkiego miasta. Czy tu, w miasteczku, gdzie czas w cieniu starego zamku płynie inaczej, odnajdzie wreszcie dawno zagubione szczęście? I jaką rolę w tych poszukiwaniach odegra tajemniczy kot?

Historia kotem się toczy
Numer ISBN

978-83-7674-189-5

Wymiary

145x205

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

380

d3bxft1

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bxft1
d3bxft1
d3bxft1