Trwa ładowanie...
dkhonwb

Higiena i sterylizacja. w branży beauty

książka
Oceń jako pierwszy:
dkhonwb
Higiena i sterylizacja. w branży beauty
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Higiena i sterylizacja w branży beauty to nowoczesna książka przybliżająca aktualne standardy z zachowaniem medycznych procedur higieny i sterylności w miejscu pracy. Pozycja została opracowana według najnowszych zaleceń, a także dostosowana do dynamicznie rozwijającego się rynku kosmetologicznego. Zebrano w niej wiedzę i doświadczenie nie tylko kosmetologów, fizjoterapeutów, nauczycieli kosmetyki, ale także inspektorów BHP oraz inspektorów terenowych powiatowych stacji sanitarnych.

W publikacji zostały omówione:

najnowsze przepisy dotyczące szczegółowych wymagań sanitarno-higienicznych przy świadczeniu usług fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej (w tym ustawy, rozporządzenia, cele i zadania higieny);

wytyczne, jak zapobiegać zakażeniom w miejscu pracy;

sposoby dezynfekcji i sterylizacji;

najpoważniejsze błędy higieniczne;

praktyczne wiadomości, co każdy pracodawca powinien wiedzieć (dokumentacja, OC, projektowanie gabinetu i ciągu technologicznego).

Książka jest adresowana do pracodawców, pracowników i studentów branży beauty. Jej lektura powinna być pierwszym krokiem przy rozpoczynani działalności zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej.

„Autorka dołożyła wszelkich starań, by pozycja ta była wyznacznikiem stosowania oraz wdrażania dobrej praktyki kosmetologicznej. Książka zawiera przepisy i wymogi dla pomieszczeń i procedur wykonywanych w gabinetach świadczących usługi kosmetyczne. Polecam Państwu tę lekturę”.

Fragment recenzji Doroty Kudzi-Karwowskiej

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej

Higiena i sterylizacja. w branży beauty
Numer ISBN

978-83-200-5964-9

Wymiary

150x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

168

Język

polski

dkhonwb

Podziel się opinią

Share
dkhonwb
dkhonwb
dkhonwb
dkhonwb
dkhonwb