Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

Harry Potter 6. Harry Potter i Książę Półkrwi - książka

0004B740_original_9DC2FB2D266D998F.jpg Inne
Podziel się

Harry Potter i Książę Półkrwi to szósta część słynnego cyklu powieści o przygodach tytułowego czarodzieja, posiadającego całe rzesze oddanych i wiernych fanów. Autorka J.K. Rowling ponownie zabiera swoich czytelników do niezwykłego, a zarazem niebezpiecznego świata magii oraz tajemnych czarów. Harry Potter i Książę Półkrwi jest obowiązkową pozycją dla wszystkich sympatyków serii, o których z pewnością nie powiemy, że są mugolami.

Qaqwqwrqw

Po nieudanej próbie przechwycenia przepowiedni Lord Voldemort jest gotów uczynić wszystko, by zawładnąć światem czarodziejów. Organizuje tajemny zamach na swego przeciwnika, a narzędziem w jego ręku staje się jeden z uczniów. Czy jego plan się powiedzie? Tom szósty przygód Harry’ego Pottera przynosi cenne informacje o matce Voldemorta, jego dzieciństwie oraz początkach kariery młodego Toma Riddle’a, które rzucą nowe światło na sylwetkę głównego antagonisty Pottera.

Na czym polega sekret nadprzyrodzonej mocy Czarnego Pana? Kto będzie nowym nauczycielem obrony przed czarną magią? Jaki jest cel tajemniczych i niebezpiecznych wypraw Dumbledore’a? Kto będzie wybranką serca Harry’ego? I wreszcie, kto jest tytułowym Księciem Półkrwi i jaką misję ma on do spełnienia?

Harry Potter 6. Harry Potter i Książę Półkrwi - Szczegóły książki
Tytuł oryginalny

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Rok wydania

2005

Wymiary

140x205

Oprawa

1

Liczba stron

704

Wydawnictwo
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw