Trwa ładowanie...
d4mc08e

Harlequin Enterprises Wydawnictwo Arlekin Sp. z o.o.

Firma Harlequin Enterprises Sp. z o.o. powstała w Polsce w październiku 1991 r. i od razu stała się zdecydowanym liderem na rynku nie tylko wydawnictw dla kobiet, ale rynku książki w ogóle. Nasz udział w rynku to 80%. Jesteśmy jedną z nielicznych marek która może poszczycić się niemal stuprocentową rozpoznawalnością!

Wydawnictwo Arlekin Sp. z o.o. i cała grupa Harlequin Enterprises należy do kanadyjskiego medialnego koncernu Torstar , który prowadzi działalność wydawniczą na rynku literatury kobiecej (Harlequin, MIRA Books), na rynku prasowym (dziennik Toronto Star i inne tytuły wydawane na rynku kanadyjskim) i na rynku wydawnictw edukacyjnych (CSEP-Childrens' Supplememtary Educational Products).

Książki Wydawnictwa Harlequin są obecne na wszystkich kontynentach, w 39 krajach świata. Misja Wydawnictwa Harlequin to zapewnienie czytelniczkom możliwości wspaniałych przeżyć, odpoczynku i oderwania się od rzeczywistości przy lekturze najlepszych romansów, choć nie tylko. Mimo, iż bohaterowie tych książek przeżywają bardzo różne koleje losu, to podstawowe wartości jak: miłość, szacunek, dobroć i uczciwość pozostają zawsze na pierwszym miejscu. Poza powieściami o miłości oferujemy naszym Czytelniczkom również opowiadania obyczajowe, sensacyjne i sagi rodzinne oraz historyczne. Każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie!

Nasze książki to produkty o wysokiej jakości, relatywnie niskich cenach, dlatego co roku sięga po nie kilka milionów polskich kobiet, a Wydawnictwo Harlequin pozostaje niekwestionowanym liderem na rynku literatury dla kobiet.

d4mc08e
Harlequin Enterprises Wydawnictwo Arlekin Sp. z o.o.
Rok powstania

1991

Adres

ul. Starościńska 1B, lok. 24-25

Kod i miasto

Warszawa

Adres WWW strony internetowej

http://www.harlequin.pl/

Podziel się opinią

1
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mc08e
d4mc08e
d4mc08e