Trwa ładowanie...
do0j9dr
05-02-2020 00:07

Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni – Rozłam, tom 4

książka
Oceń jako pierwszy:
do0j9dr
Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni – Rozłam, tom 4
Tytuł oryginalny

Hal Jordan & the Green Lantern Corps vol. 4: Fracture

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czwarty tom serii o Green Lanternach w ramach kolekcji DC Odrodzenie.

Korpus Zielonych Latarni od dawna chroni wszechświat przed złem dzięki szmaragdowemu światłu woli... Uosobieniem zła był dotąd Korpus Sinestro, władający żółtym światłem strachu. Czasy się zmieniły i dzięki nowej przywódczyni Soranik Natu, córce Sinestro, Korpus Sinestro odszedł od zbrodniczych praktyk i podjął nową misję: chcą strzec wszechświata u boku Green Lanternów!

Wbrew przeciwnościom to niełatwe partnerstwo działa. Nawet Lanterni, którzy całkiem niedawno pragnęli pozabijać się gołymi rękami – jak Guy Gardner i Arkillo – teraz walczą ramię w ramię.

Ale kruchy sojusz zbudowano na beczce prochu i wystarczy jedna iskra, by go rozsadzić. Gdy okaże się, że Green Lantern zamordował członka Korpusu Sinestro z zimną krwią, czy nadwyrężone przymierze wytrzyma? Czy też Korpus Sinestro powróci do praktyk swojego byłego przywódcy... i unicestwi Green Lanternów?

Legendarny rysownik przygód Green Lanternów Ethan Van Sciver powraca do Korpusu u boku popularnych rysowników Roberta Vendittiego (Flash) i Rafy Sandovala (Catwoman), by zilustrować wybuchową opowieść, która na zawsze odmieni jej bohaterów!

Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni – Rozłam, tom 4
Numer ISBN

978-83-281-3462-1

Wymiary

167x255

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

180

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do0j9dr
do0j9dr
do0j9dr
do0j9dr