Trwa ładowanie...
d1vf98e
11-12-2012 00:00

Granatowe miasto

książka
Oceń jako pierwszy:
d1vf98e
Granatowe miasto
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Czy byłeś kiedyś w mieście, w którym każdy mur, zaułek i brama kryją tajemnice? Czy byłeś kiedyś w miejscu, gdzie obcowanie z nadzwyczajną przeszłością może się zdarzyć nagle, w najmniej oczekiwanym momencie? Czy wiesz, że największe tajemnice historii są jeszcze nierozwiązane?

Brzoza to zbuntowany nastolatek, miłośnik muzyki punk rockowej i domorosły fascynat historii. Spychu jest półsierotą, utalentowanym w zakresie przedmiotów ścisłych miłośnikiem komputerów. Wikol to cwaniak i mistrz elokwencji z zacięciem to robienia tzw. interesów.
Rozpoczynają się wakacje. Trudna sytuacja ekonomiczna zmusza trójkę kolegów do podjęcia jakieś sezonowej pracy. Dzięki przypadkowi udaje im się zatrudnić przy rozbiórce starego dworku na obrzeżach ich dzielnicy.

„Granatowe miasto” to historia trzech licealistów, którzy z zakrapianej tanim piwem osiedlowej pustki przenoszą się stopniowo w świat bodaj największej tajemnicy tego kraju.

Odkrywana skrupulatnie, krok po kroku, zagadka przeniesie Cię w różne, czasem nieznane zakamarki Krakowa. Miasta, w którym nawet wieczorne niebo wydaje się być bardziej granatowe niż gdzie indziej.

Granatowe miasto
Numer ISBN

978-83-7722-453-3

Wymiary

120x195

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania,Kryminał,Sensacja

Oprawa

1

Liczba stron

154

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vf98e
d1vf98e
d1vf98e