Trwa ładowanie...
d1rihsa

Gra o tron 1 (Powieść graficzna)

książka
d1rihsa
Oceń jako pierwszy:
Gra o tron 1 (Powieść graficzna)
Tytuł oryginalny

Game of Thrones

Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Nadchodzi zima. Tak brzmi dewiza rodu Starków, lordów najdalej wysuniętej na północ ze wszystkich krain, które poprzysięgły wierność królowi Robertowi Baratheonowi, zasiadającemu na tronie w dalekiej Królewskiej Przystani. Eddard Stark sprawuje w imieniu króla Roberta rządy w Winterfell. Daleko na północy, za wyniosłym Murem, kryją się Dzicy i znacznie gorsze istoty, po długim lecie uznane za mit. Z nadejściem zimy okazało się jednak, że są realne i śmiertelnie groźne.

Lecz bliższa groźba kryje się na południu. Królewski namiestnik zmarł w tajemniczych okolicznościach. Robert wyruszył do Winterfell, zabierając ze sobą królową - piękną, lecz zimną Cersei, syna - okrutnego i zarozumiałego księcia Joffreya, i braci królowej - Jaimego i Tyriona. Pierwszy jest niezrównanym szermierzem, drugi karłem o niebezpiecznie bystrym umyśle. Wszyscy zmierzają ku Winterfell i spotkaniu, które zmieni losy królestw.

Tymczasem za Wąskim Morzem dziedzic rodu władającego ongiś całym Westeros snuje plany odzyskania tronu przy pomocy armii barbarzyńców, których lojalność kupi za jedyne, co mu zostało wartościowego: swą piękną i niewinną siostrę.

d1rihsa
Gra o tron 1 (Powieść graficzna)
Numer ISBN

978-83-241-4251-4

Wymiary

170x260

Gatunek

Komiks

Oprawa

1

Liczba stron

176

Podziel się opinią

Share
d1rihsa
d1rihsa
d1rihsa
d1rihsa