Trwa ładowanie...

Głowa Minotaura Krajewskiego - najpierw audiobook, teraz na papierze

Głowa Minotaura Krajewskiego - najpierw audiobook, teraz na papierzeŹródło: Inne
d1qmghg
d1qmghg

Na tydzień przed premierą najnowszej książki Marka Krajewskiego Głowa Minotaura można jej posłuchać w formacie .mp3. To pierwszy w polskiej literaturze przypadek, kiedy powieść ukazuje się najpierw jako audiobook.

Idziemy z duchem czasu dając miłośnikom prozy Krajewskiego możliwość obcowania z najnowszym kryminałem w wersji audio, do pobrania z internetu. Cieszymy się, jesteśmy pierwszym serwisem, który udostępnia książkę on-line jeszcze przed premierą w wersji papierowej – powiedział Marcin Beme, współtwórca audioteka.pl.

W serwisie audioteka.pl dostępne są również pozostałe książki audio Krajewskiego : Aleja Samobójców , Koniec świata w Breslau i Dżuma w Breslau .

Jak wynika z danych audioteka.pl co piąty użytkownik audiobooków zamierza ich słuchać z odtwarzacza samochodowego. Wśród kierowców są też tacy, którzy książki do słuchania uruchamiają z przenośnego odtwarzacza MP3 (25 proc. ogółu użytkowników) i telefonów komórkowych (11 proc.). Tylko 12 proc. kupujących audiobooki słucha ich na domowym sprzęcie grającym, a 16 proc. bezpośrednio z komputera. Co ciekawe prawie połowa użytkowników serwisu audioteka.pl (47 proc.) jeszcze nie wie jak będzie korzystać z audiobooków.

d1qmghg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qmghg