Trwa ładowanie...
d2kzutf

"Gdy byłem kimś innym": kiedy umysł odrzuca to, czego doświadczamy

Pasjonujące śledztwo i jednocześnie zapis duchowego zdrowienia - kolejna książka, rodzaj osobistego świadectwa Stéphane’a Allixa, trafiła do sprzedaży nakładem wydawnictwa Co-libris.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gdy byłem kimś innym"
"Gdy byłem kimś innym" (Materiały prasowe)
d2kzutf

"Gdy byłem kimś innym" - książka Stéphane’a Allixa właśnie została wprowadzona na polski rynek przez wydawnictwo Co-libris. Jest to osobisty zapis poszukiwania drogi do zrozumienia samego siebie, do świadomego i pełnego życia poprzez duchowe zdrowienie.

Prolog. Kryminalna historia w Częstochowie. Pojawił się wątek... kleru

Aby zrobić bilans swego życia, Stéphane Allix, francuski dziennikarz śledczy, udaje się do amazońskiej dżungli na medytacyjne odosobnienie. W czasie jednej z medytacji ma wizję, niczym sen na jawie: widzi żołnierza II wojny światowej, esesmana, który umiera, trafiony w gardło odłamkiem pocisku. Jednocześnie w jego umyśle pojawiają się inne obrazy i informacje: imię, nazwisko, stopień wojskowy. Doświadczenie to bardzo go porusza, czuje bowiem dziwne pokrewieństwo z tym żołnierzem. Więcej: czuje, jakby sam był tym żołnierzem. Gdy po powrocie do kraju, odkrywa, że ten człowiek rzeczywiście istniał, rozpoczyna swe prywatne, emocjonujące śledztwo.

d2kzutf

Na łamach książki autor zastanawia się co zrobić w sytuacji, gdy sami doświadczamy mocno czegoś, co odrzuca nasz logiczny umysł, a jednocześnie w głębi duszy czujemy, że to jest prawdziwe. Stawia pytania: Co jest prawdą, co iluzją? Jak odkryć sens tego, co nam się przydarza?

"Gdy byłem kimś innym" okładka Materiały prasowe
"Gdy byłem kimś innym" okładka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2kzutf

Podziel się opinią

Share

d2kzutf

d2kzutf