Trwa ładowanie...
d2i6nxm
d2i6nxm

Francuski szyk dla mężczyzn! Sekrety codziennej elegancji

książka
d2i6nxm
Oceń jako pierwszy:
Francuski szyk dla mężczyzn! Sekrety codziennej elegancji
Tytuł oryginalny

You're so French! Cultivez votre style...

Rok wydania
Autorzy
00086E0B_original_D2C265F9470ACD82.jpg
Inne

Kiedy dwie Francuzki, stylistka oraz fotografka mody, zaczynają obserwować otaczających je mężczyzn, musi z tego powstać coś niezwykle ciekawego. Isabelle Thomas i Frédérique Veysset — autorki bestsellerowego poradnika Francuski szyk! Zostań własną stylistką — tym razem wzięły pod lupę styl francuskich mężczyzn. Zaintrygowane uliczną modą Francuzów postanawiają znaleźć odpowiedź na pytanie, w czym tkwi sekret ich niepowtarzalnego wyglądu. Pomoże im w tym kilkunastu paryżan — tych z urodzenia i tych z wyboru; młodych i dojrzałych; biznesmenów, artystów, studentów i blogerów. Każdy wypracował swój własny styl, obok którego nie można przejść obojętnie.

Skąd czerpią inspiracje? Czy nie boją się eksperymentować? Czy prawdziwy facet powinien o siebie dbać? Sieciówka, krawiec czy second hand? Jak dobrać: dżinsy, koszulę i okulary? Jak poradzić sobie z siwymi kosmykami albo pojawiającą się łysiną? Czy palić, a jeśli tak, to co: cygara czy papierosy? Jak powinien zachowywać się dobrze wychowany i nowoczesny mężczyzna?

Znakomite zdjęcia Frédérique Veysset, które ilustrują rozmowy z bohaterami, pozwalają poczuć klimat paryskich ulic, różnorodnością i stylem nie ustępujących wybiegom największych pokazów mody. Praktyczne porady Isabelle Thomas uświadamiają, na co zwrócić uwagę, wypracowując swój własny styl, lub co podpowiedzieć swojemu facetowi, by naturalność szła w parze z dobrym wyglądem.

Francuski szyk dla mężczyzn! to wyprawa na ulice najmodniejszego miasta świata i niepowtarzalne spotkanie z jego stylowymi mieszkańcami.

d2i6nxm
Francuski szyk dla mężczyzn! Sekrety codziennej elegancji
Numer ISBN

978-83-08-06011-7

Wymiary

150x225

Gatunek

Moda

Oprawa

3

Liczba stron

192

Podziel się opinią

Share
d2i6nxm
d2i6nxm
d2i6nxm
d2i6nxm