Trwa ładowanie...
d73f2ds

Fleur de Force

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Fleur de Force to bardziej znane nazwisko w branży blogerskiej z dziedziny mody i nowinek kosmetycznych. Jej kanał ma ponad 1,4 mln subskrybentów, a 186 mln wyświetleń plasują Brytyjkę wysoko w światowej czołówce branżowej.

Fleur de Force – życiorys

Fleur de Force pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka w domku na wsi z mężem (Mike, ślub w 2013 roku), córką River i trzema psami. Prowadzi bloga i kanał na YouTube od 2009 roku, kiedy to zaczynała internetową przygodę czysto hobbistycznie jako studentka geografii. Znajdziemy tutaj porady makijażowe, rekomendacje kosmetyków oraz stylowe inspiracje. Vlogerka ma na koncie tytuły Best Vlogger Award od magazynu ”Cosmopolitan”. Dodatkowo od 2017 roku razem z siostrą Hannah Fleur de Force prowadzi również kanał ślubny Bride de Force. Jest także aktywna w innych mediach społecznościowych i występuje jako ekspertka urodowa w programach telewizyjnych, pojawiła się np. w ”Project Runway”.

Fleur de Force – książki

Pozycja Fleur de Force z 2015 roku to debiutancka książka ówczesnej 26-latki. Na rynku literackim w Polsce ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego. Książka odniosła spory sukces, podobnie jak vlog Fleur de Force na YouTubie, który co miesiąc odwiedza przeszło 4 mln wiernych fanek i fanów. Kolejna pozycja opublikowana została dwa lata później. Sama Fleur de Force była twarzą najbardziej znanych marek, takich jak chociażby Coca Cola czy Starbucks.

Fleur de Force
Data urodzenia

19.06.1988

Bibliografia
d73f2ds

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d73f2ds
d73f2ds
d73f2ds