Trwa ładowanie...
d40t0op

Flash. Tom 11. Mistrzowska sztuczka

książka
d40t0op
Oceń jako pierwszy:
Flash. Tom 11. Mistrzowska sztuczka
Tytuł oryginalny

Flash: The Greatest Trick of All

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Flash. Tom 11. Mistrzowska sztuczka
Materiały prasowe

Jedenasta odsłona przygód Flasha z ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Nikt nie potrafi robić takich numerów jak James Jesse, pierwszy Trickster. Jesse nie cieszył się szacunkiem jako jeden z Łotrów, aż w końcu zastąpił go inny, bardziej ekstrawagancki Trickster. Jednak nikt nie dorówna oryginałowi... a kolejna sztuczka Jessego na zawsze zmieni świat Flasha!

Dotychczasowe życie Barry’ego Allena legło w gruzach z powodu śmierci bliskiego mu sprintera i zakończenia związku z Iris West. Teraz powraca do Central City i staje się świadkiem czegoś niespotykanego: wszyscy mieszkańcy są szczęśliwi. Niepokojąco szczęśliwi. Nienaturalnie szczęśliwi. Jednak Barry nie potrafi cieszyć się razem z nimi, gdy musi rozwikłać otaczające go tajemnice. Na dodatek zniknął Pułkownik Chłód, sprzymierzeniec Allena z przyszłości. Wszystkie tropy prowadzą do więzienia Iron Heights i to tam Barry rozpocznie swoje śledztwo.

Ale jak to mówią, w dobrej sztuczce kluczowe jest zmylenie tropów. I gdy Flash sądzi, że rozwiązuje kolejną zagadkę, Trickster szykuje się, by tuż pod nosem Allena wyciąć numer wszech czasów... i stać się najsłynniejszym z Łotrów!

Scenarzysta Joshua Williamson („Batman/Flash: Przypinka”) i rysownik Scott Kolins („Blue Beetle”) kontynuują opowieść o Najszybszym Człowieku na Ziemi!

d40t0op
Flash. Tom 11. Mistrzowska sztuczka
Numer ISBN

978-83-281-5800-9

Wymiary

167x255

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

132

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d40t0op
d40t0op
d40t0op
d40t0op
d40t0op