Trwa ładowanie...
d23kj3l
08-09-2021 12:00

Flash: Rządy Łotrów. Tom 13

książka
Oceń jako pierwszy:
d23kj3l
Flash: Rządy Łotrów. Tom 13
Tytuł oryginalny

The Flash Vol. 13: Rogues Reign Paperback

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kolejny tom opowieści o Flashu w ramach linii wydawniczej DC odrodzenie. Od lat Szkarłatny Sprinter chroni Central City przed nikczemnymi knowaniami Łotrów. Tym razem sytuacja się zmieniła. Przestępcy nie są już zwykłymi opryszkami – ich moce zostały wzmocnione do maksium przez Lexa Luthora, który wyświetlił na niebie swój złowieszczy sygnał i sprowadził nieprzenikniony mrok na Ziemię. O spotkaniu Luthora z Łotrami można dowiedzieć się więcej w tomie „Liga Sprawiedliwości: Wojna totalna. Rok Łotrów”.

Co więcej, moc prędkości – źródło siły wszystkich sprinterów – jest martwa, a to oznacza, że Najszybszy Człowiek na Ziemi nie jest już tak szybki, jak kiedyś. Czy osłabiony Szkarłatny Sprinter zdoła stawić czoło swoim największym wrogom, gdy stali się potężniejsi niż kiedykolwiek?

Przekonaj się o tym w albumie „Flash: Rządy Łotrów” ze scenariuszem Joshuy Williamsona („Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad”) i rysunkami Rafy Sandovala („Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni”) oraz Jordiego Tarragony („Green Lantern”, „Catwoman”).

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „The Flash” #75, #82-87.

Flash: Rządy Łotrów. Tom 13
Numer ISBN

978-83-281-5242-7

Wymiary

167x255

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

144

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23kj3l
d23kj3l
d23kj3l
d23kj3l