Trwa ładowanie...
d3o4upp
d3o4upp

Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności

książka
Oceń jako pierwszy:
Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności
Tytuł oryginalny

Physics of the Soul: The Quantum Book of Living, Dying, Reincarnation and Immortality

Rok wydania
Autorzy
0008135B_original_9E5C285076322F04.jpg
Inne

Genialny fizyk kwantowy,* dr Amit Goswami*, przytacza niezbite argumenty na istnienie życia po życiu i tzw. pamięci reinkarnacyjnej. Łącząc naukę, duchowość i świadomość, przedstawia najbardziej kompletny i rzetelny przewodnik po największych zagadkach życia i śmierci.

Ta książka odkrywa sposoby, dzięki którym możemy poznać nasze przeszłe wcielenia i przypomnieć sobie poprzednie wydarzenia, by móc wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość. W przystępny sposób wyjaśnia wielce kontrowersyjne zjawisko – channeling – fenomen, dzięki któremu niektórzy ludzie potrafią wcielać się w „dusze” zmarłych.

Dzięki niej w końcu otrzymamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: Co dzieje się z nami po śmierci? Czy „coś” z poprzednich wcieleń w nas zostaje? Czy możemy nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi?

Książka zaciekawi wszystkich, którzy interesują się tematem reinkarnacji, życiem po życiu, fizyką kwantową. Jest skierowana do fanów rewolucyjnych teorii Amita Goswamiego oraz wszystkich niedowiarków, którzy by uwierzyć, potrzebują twardych danych naukowych.

Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności
Numer ISBN

978-83-64645-65-5

Wymiary

145x205

Gatunek

Literatura popularnonaukowa,Fizyka i astronomia,Parapsychologia i ezoteryka

Oprawa

1

Liczba stron

320

Podziel się opinią

Share
d3o4upp
d3o4upp
d3o4upp
d3o4upp