Trwa ładowanie...
d2nqkrk

Filip Chajzer

East News
Źródło: East News, fot: Blawicki Piotr

Filip Chajzer to dziennikarz i prezenter, laureat m.in. nagrody MediaTory (2013) i Wiktora (2014).

Filip Chajzer – informacje ogólne

Filip Chajzer jest urodzonym w 1984 roku synem znanego prezentera telewizyjnego Zygmunta Chajzera. Pracę dziennikarską rozpoczął, pisząc dla prasy codziennej, później nawiązał współpracę z telewizją TVN oraz z radiem Złote Przeboje.

Filip Chajzer – kariera

Filip Chajzer pisał dla "Newsweeka", "Życia Warszawy" i "Super Expressu", w 2009 roku rozpoczęła się jego współpraca z regionalną stacją TVN Warszawa, a w 2011 roku dołączył do reporterów głównego serwisu TVN i przygotowywał reportaże dla magazynu Dzień Dobry TVN. Filip Chajzer znany jest też jako prowadzący programu rozrywkowego Mali Giganci.

W 2013 roku Filip Chajzer zaczął pojawiać się w mediach razem z Zygmuntem Chajzerem – początkowo prowadzili wspólnie audycję "Chajzer kontra Chajzer" w Radiu Złote Przeboje, następnie "Piątek u Chajzerów", a w latach 2014–2016 w radiowej Czwórce "Piątek, piąteczek, piątunio". W maju 2017 roku ojciec i syn wydali książę o charakterze biograficznym pt. "Chajzerów dwóch"

Pamiętnik Filipa i Zygmunta Chajzerów

W 2017 roku ukazała się książka o charakterze autobiograficznym, w której Filip Chajzer prowadzi dialog ze swoim ojcem, przywołując wspólne wspomnienia oraz indywidualne doświadczenia. Publikacja zestawia ze sobą dawny świat PRL i realia współczesnej Polski, nadając lekturze nostalgiczny charakter.

Filip Chajzer
Data urodzenia

27.11.1984

Miejsce urodzenia

Warszawa

Bibliografia
d2nqkrk

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nqkrk
d2nqkrk
d2nqkrk