Trwa ładowanie...
d3qlw05
16-05-2014 00:00

Fighter. Autobiografia

książka
Oceń jako pierwszy:
d3qlw05
Fighter. Autobiografia
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

"Wszystko, co osiągnąłem w życiu, zawdzięczam swoim pięściom" pisze na początku autobiografii Tomasz Adamek. Faktycznie, pięści odegrały w życiu Adamka kluczową rolę.

Fighter to opowieść o skromnym chłopaku z Gilowic, który dzięki ogromnej determinacji podbił światowe ringi i dotarł do pięściarskiego raju. Droga na szczyt była wyboista i kręta. Adamek prostymi słowami opowiada o pokonywaniu kolejnych szczebli kariery. O ludziach, których spotkał na swojej drodze. Rodzinie, przyjaciołach, a także trudnych życiowych wyborach. Wiele miejsca w książce poświęca Bogu, bez którego – jak pisze – sukces byłby niemożliwy. Co daje mu wiara? Za co ceni ojca Rydzyka? O czym myśli wchodząc do ringu? Dlaczego nie zabiera córek na swoje walki? Fighter przynosi odpowiedzi na te pytania. I na wiele innych.

W swojej autobiografii Adamek odsłania też kulisy swoich najgłośniejszych pojedynków, m.in. starcia z Andrzejem Gołotą i Witalijem Kliczką. Wreszcie ujawnia prawdziwe powody wejścia na ring, ten polityczny. Dlaczego wybrał ofertę Solidarnej Polski a nie PiS? Gdzie po raz pierwszy spotkał Zbigniewa Ziobrę?

Fighter to także książka o marzeniach, które potrafią się spełniać.

Fighter. Autobiografia
Numer ISBN

978-83-939568-1-4

Wymiary

165x235

Gatunek

Biografie i autobiografie

Oprawa

6

Liczba stron

192

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qlw05
d3qlw05
d3qlw05