Trwa ładowanie...
d1cmx1s
29-09-2020 13:00

Fibi i jednorożec. Tom 4. Galopem przez święta

książka
Oceń jako pierwszy:
d1cmx1s
Fibi i jednorożec. Tom 4. Galopem przez święta
Tytuł oryginalny

Razzle Dazzle Unicorn. Another Phoebe and Her Unicorn Adventure, book 4

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kolejny tom pełnej humoru i mądrej opowieści o dziewczynce Fibi oraz Marigold, pięknej przedstawicielce gatunku jednorożców.

Naszym bohaterkom przyjdzie zmierzyć się z bałaganem w pokoju dziewczynki, a potem coś poradzić na znikanie owego pokoju! Potem w pełni ukażą się odmienności pomiędzy rodzajem ludzkim a jednorożcowym, gdy przyjdzie pora na rozmowę, które książki są wartościowe. Następnie Marigold ulegnie ciężkiemu przypadkowi nękającej jej gatunek choroby zwanej gwiazdkozą. Fibi i jej przyjaciółka powrócą także na letni obóz dla muzykujących dzieci, gdzie znowu spotkają zwariowaną Sue, która doczekała się przezwiska Potworzyła, bo przyjaźni się ze smokiem z jeziora. Wspólnie udowodnią wszystkim, że odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła!

Dana Simpson zyskała światową sławę serią o Fibi, za którą otrzymała dwie ważne amerykańskie nagrody za twórczość dla dzieci. Jest także autorką cykli przeznaczonych przede wszystkim dla dorosłych czytelników: „Ozzy and Millie”, „I Drew This” i „Raine Dog”.

Fibi i jednorożec. Tom 4. Galopem przez święta
Numer ISBN

978-83-281-9886-9

Wymiary

148x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

184

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cmx1s
d1cmx1s
d1cmx1s
d1cmx1s