Trwa ładowanie...
d2tkgoz
22-10-2015 00:00

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

książka
2.7
(3 głosy)
Oceń:
d2tkgoz
Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Felix, syn wynalazcy, ma talent do konstruowania robotów. Zna się na wszelkiego rodzaju mechanizmach. Wzorem MacGyvera potrafi z zapałek i ketchupu zrobić helikopter. Net wie o komputerach więcej od wielu zawodowych informatyków. Jest bardzo dobry w przedmiotach ścisłych, a jego szkolne problemy wynikają... z lenistwa i roztargnienia.

Nika, dziewczynka biedna i nad wyraz samodzielna, sprawia wrażenie osoby niemal dorosłej. Doświadczona przez los, musiała sama zająć się swoim życiem. Uwielbia czytać książki. Ma też pewne ukryte zdolności, które ujawnią się w nieoczekiwanym momencie, w nieoczekiwany sposób... Jest jeszcze Manfred, program sztucznej inteligencji, który przypadkiem wydostał się na wolność. Obdarzony świadomością, został przyjacielem trójki dzieci i wiele razy pomógł im wydostać się z poważnych tarapatów. Program stara się zachowywać jak człowiek. Z tych starań i z jego źle skrywanych kompleksów, wynika sporo zabawnych sytuacji.

Każdego dnia, wokoło dzieje się wiele ciekawych rzeczy, tyle że większość ludzi, w przeciwieństwie do Felixa, Neta i Niki, wcale tego nie zauważa. Podczas zwiedzania starego zamku można się przypadkiem natknąć na skrzynię ze skarbem, na strychu szkoły odkryć tajemnice mieszkających tam duchów, a podczas wycieczki w góry wytropić UFO.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
Numer ISBN

83-921466-0-3

Wymiary

140x200

Gatunek

Powieści i opowiadania,Przygodowe,Dziecięce i młodzieżowe,Powieści i opowiadania,Przygodowe,Dziecięce i młodzieżowe

Oprawa

6

Liczba stron

376

Inne wydania

Warszawa - 2014-04-08

Podziel się opinią

4
3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tkgoz
d2tkgoz
d2tkgoz
d2tkgoz