Trwa ładowanie...
d34ej8k
10-08-2023 11:44

Felicja znaczy szczęście

książka
Oceń jako pierwszy:
d34ej8k
Felicja znaczy szczęście
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Poznają się po raz pierwszy w piaskownicy, gdzie ona sprawia, że poczuł smak piasku w ustach. On za to zawsze próbował policzyć jej piegi, co mu się nigdy do końca nie udało. Ta dziwna, często złośliwa relacja przeżywa wiele lat, po których oboje są już na tyle dorośli, aby zadać sobie pytanie, co tak naprawdę czują. Poznaj ich historię w książce "Felicja znaczy szczęście".
Szymon nigdy jeszcze nie widział tak silnego temperamentu u tak niewinnie wyglądającej dziewczyny, a Felicja nie wie, czemu tym razem tak bardzo się postawiła. Piaskownica jednak nie trwa wiecznie, a oboje powoli dorastają. Nadchodzi czas szkolnego balu, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. Niestety, dzieje się coś, co może i jest tylko nieporozumieniem, ale sprawia, że pomiędzy tą dwójką pojawia się topór wojenny.
Oczywiście ten czas również mija. Wakacje przynoszą obojgu powrót do rodzinnego miasta, w którym mieszkają po sąsiedzku. Z tego powodu zaczynają się coraz częściej widywać. Zdają sobie sprawę, że są już dorośli, więc postanawiają zakopać topór. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż drzemie w nich wiele emocji. Czy jest to jednak nienawiść? A może coś wręcz przeciwnego?

Felicja znaczy szczęście
Numer ISBN

978-83-948502-8-9

Wymiary

130x195

Oprawa

miękka

Liczba stron

216

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34ej8k
d34ej8k
d34ej8k
d34ej8k