Trwa ładowanie...
d2l0mcm

Facet z ogłoszenia 

książka
d2l0mcm
Oceń jako pierwszy:
Facet z ogłoszenia 
Tytuł oryginalny

Must Love Dogs

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
83-89779-37-4_74524_F.jpg
Inne

Sarah Hurihly to rozwiedziona, czterdziestoletnia przedszkolanka z Massachusetts, która od dwóch lat nie była na żadnej randce. Pod naciskiem kochającej, a zarazem odrobinę wścibskiej rodziny Sarah odpowiada na ogłoszenie matrymonialne. Wydaje się, iż jest to najlepszy sposób znalezienia idealnego partnera. Jednak na pierwszej randce czekając na pięćdziesięcioletniego romantyka, wdowca, z żółtą różą w dłoni, spotyka o dziwo… własnego ojca. Wkrótce odpowiada na kolejne ogłoszenie i umawia się z Johnem Andersonem, pożyczając na tę randkę psa brata. Z kolei jej partner zabiera ze sobą psa sąsiadów, nieznośnego i hałaśliwego Yorka.

Odtąd dotychczasowe ustabilizowane życie Sarah zmienia się diametralnie. Wrzucona w wir nieoczekiwanych emocji, niezręcznych sytuacji, zmuszona do podejmowania niełatwych decyzji zaczyna zastanawiać się, czy te bezmyślne, samotne, spędzane przed telewizorem wieczory były naprawdę takie złe...

To czarująca, ciepła opowieść, w której autorka pisze o różnych sposobach znalezienia partnera począwszy od ogłoszenia w gazecie, a kończąc na mniej konwencjonalnych, bo wykorzystujących jako “przynętę”…psy. To kipiąca życiem, pełna tragikomicznych zwrotów, idealna na letnie popołudnie historia, która w zabawny sposób traktuje o samotności, miłości, potrzebie akceptacji.

d2l0mcm
Facet z ogłoszenia 
Numer ISBN

83-89779-37-4

Wymiary

125x195

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania,Obyczajowe,Powieści i opowiadania,Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

272

Inne wydania

Kraków - 2014-02-15, Katowice - 2008-08-04

Podziel się opinią

Share
d2l0mcm
d2l0mcm
d2l0mcm
d2l0mcm