Trwa ładowanie...
d1dxu9g
01-09-2021 16:00

Eter

książka
Oceń jako pierwszy:
d1dxu9g
Eter
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Senne, górskie miasteczko. Smutna rzeczywistość podupadających biznesów i poczucie beznadziei łączą się z dzikim mistycyzmem prastarych Karkonoszy. Samotnia na końcu świata wcale nie jest spełnionym snem o urokliwym domku w górach i spokoju z dala od wielkiego świata. Julia Kwiatkowska dziedziczy taki domek po zmarłej ciotce. Chce go sprzedać możliwie szybko i wrócić do miasta. Ma za sobą nieudany związek i jeszcze bardziej nieudaną karierę w korporacji reklamowej.

Dariusz Wysocki sprowadził się w te strony przed dekadą, aby uciec od dawnego życia. Kiedyś był świetnym dziennikarzem śledczym i wziętym pisarzem, ale porzucił swoje życie, odciął się od świata. Ciężko pracuje fizycznie, nocami prowadzi w radiu intymne audycje, skierowane do dorosłego słuchacza. Są bardzo osobiste, mroczne i hipnotyzujące. Julia ulega fascynacji tajemniczym mężczyzną. Dokłada starań, aby odkryć jego tożsamość, zbliżyć się do niego bez względu na cenę. Nigdy nie miała do czynienia z podobnym doświadczeniem, jego słowa ją urzekają. Jak potoczą się ich losy? Czy miłość przezwycięży mrok, z którym oboje rozpaczliwie próbują sobie poradzić?

Aniela Wilk, polska pisarka, z wykształcenia polonistka, przez kilka lat prowadziła kameralną księgarnię. Urodzona w Łodzi u schyłku poprzedniego ustroju. Debiutowała w 2019 roku powieścią z gatunku New Adult, aby rok później zawojować rynek świetnie przyjętą trylogią o byłym agencie FBI. Dziś na koncie ma już 7 powieści i gościnny udział w kilku antologiach. Związana na co dzień z grupą literacką Euforia. Dobrze czuje się w sensacji, thrillerze, kryminale. Emocje i napięcie to jej specjalność. Swoje opowieści doprawia dobrą erotyką i romansem.

Eter
Numer ISBN

978-83-287-1942-2

Wymiary

130x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

352

Język

polski

d1dxu9g

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dxu9g
d1dxu9g
d1dxu9g
d1dxu9g