Trwa ładowanie...
d25m7ng
d25m7ng

Epopeja. Legendy fantasy

książka
d25m7ng
Oceń jako pierwszy:
Epopeja. Legendy fantasy
Tytuł oryginalny

Epic: Legends of Fantasy

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
978-83-7818-543-7.jpg
"__wlasne

Ceniony redaktor John Joseph Adams przedstawia szesnaście opowiadań najbardziej znanych autorów współczesnej epickiej fantastyki. Jedna z pięciu najlepszych antologii fantastyki 2013 roku, znalazła się w finale World Fantasy Award!

Kraina znalazła się w niebezpieczeństwie. Prorocy przepowiadają upadek imperiów, nadejście mocarnych wojowników. Wielkie bestie budzą się w czeluściach ziemi, w głębinach mórz. Gromadzą się armie, pojawiają się bogowie. Świat legnie w gruzach.

Epicka fantasy to pełne rozmachu, barwne historie. Od starożytnych mitów o stworzeniu życia i sag o wyprawach herosów po współczesne bestsellery, są to opowieści, które wyrażają nasze najgłębsze nadzieje i lęki, kreują światy tak bogate, że chcemy nieustannie do nich powracać, sławią odwagę i przyjaźń, przeciwstawiając je siłom bezwzględnego zła.

W tej antologii ceniony redaktor John Joseph Adams przedstawia szesnaście opowiadań najbardziej znanych autorów współczesnej epickiej fantastyki, m.in. Ursuli K. Le Guin, Tada Williamsa, Orsona Scotta Carda, Patricka Rothfussa, Michaela Moorcocka, Paola Bacigalupiego, Brandona Sandersona i Trudi Canavan. Powróć do krain, które pokochałeś, i odkryj nowe magiczne światy. Zwycięstwo nad ciemnością nie zawsze jest pewne, ale na pewno przeżyjesz wielką przygodę.

d25m7ng
Epopeja. Legendy fantasy
Numer ISBN

978-83-7818-543-7

Wymiary

150x225

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

6

Liczba stron

568

Podziel się opinią

Share
d25m7ng
d25m7ng
d25m7ng
d25m7ng