Trwa ładowanie...
d3gk8ct

EneDueRabe Wydawnictwo

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

EneDueRabe Wydawnictwo tworzy z szacunkiem dla najmłodszych czytelników i ich rodziców. Czytanie ma być przecież przyjemnością i wyrastać z naturalnej potrzeby zgłębiania wiedzy, odpowiednio pielęgnowanej przez dorosłych.

EneDueRabe Wydawnictwo - historia

EneDueRabe Wydawnictwo publikuje literaturę dziecięcą od 2008 roku. W logo widnieje bocian, symbol przyrody, która budzi się do życia po długiej zimie. Celem założycieli Wydawnictwa EneDueRabe jest właśnie towarzyszenie najmłodszym w rozwoju emocjonalnym i intelektualnym, codzienne wsparcie i stymulowanie umiejętności oraz talentów poprzez wartościową literaturę na odpowiednim poziomie. Specjaliści, którzy na co dzień pracują z dziećmi, przekuli pracę w pasję, wydając najlepsze pozycje laureatów międzynarodowych nagród literackich.

EneDueRabe Wydawnictwo - misja

Książki Wydawnictwa EneDueRabe to zbiór znanych pozycji literatury światowej, podkreślających rolę dzieciństwa, humor, radość, spontaniczność, tak istotne w tym ważnym rozwojowo okresie życia. Obrazują inność kultur, poruszają tematy trudne oraz tabu, unikane zazwyczaj w książkach dla dzieci. Autorzy EneDueRabe Wydawnictwo podbili serca całych rodzin, byli niejednokrotnie nagradzani, a ilustratorzy to znane, cenione osoby z branży, których dzieła sztuki inspirują nie tylko dziecięcą wyobraźnię.

EneDueRabe Wydawnictwo - autorzy

EneDueRabe Wydawnictwo współpracuje ze sławnymi osobami, które występują na imprezach w roli lektorów. Odczyty książek wydawnictwa prowadził przy podobnych okazjach m.in. Jan Peszek. Ponadto EneDueRabe Wydawnictwo bierze udział w najważniejszych wydarzeniach literackich, takich jak targi książki, święto książki, targi sztuki użytkowej, pikniki rodzinne czy festiwale. Publikują tutaj Brigitta Stenberg, Tove Jansson, Julia Donaldson, Axel Scheffler, Ulf Nilsson, Mati Lepp, Amanda Eriksson, Thomas Halling, The Tjong-Khing, Gro Dahle, Svein Nyhus czy Benedicte Guettier. Spośród autorów z Polski w ofercie Wydawnictwa EneDueRabe znajdziemy chociażby Aleksandrę Maj.

d3gk8ct
EneDueRabe Wydawnictwo
Rok powstania

2008

Adres

Grota-Roweckiego 6/6

Kod i miasto

80-124 Gdańsk

Numer telefonu

690 299 139, 502 74 99 77

Adres WWW strony internetowej

http://www.eneduerabe.eu/

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gk8ct
d3gk8ct
d3gk8ct