Trwa ładowanie...
ebook
23-04-2010 13:42

E-księgarnia Netpress Digital rusza w styczniu

E-księgarnia Netpress Digital rusza w styczniuŹródło: Inne
d3gflom
d3gflom

Netpress Digital przedstawił Nexto.pl – przedpremierową wersję demonstracyjną platformy dystrybucji książek i prasy w wersji elektronicznej . W internetowej księgarni będzie można kupić książki, komiksy, prasę i audiobooki od znanych polskich wydawnictw. Oficjalny start księgarni zapowiedziano na 10 stycznia.

Firma Netpress Digital, znana z dystrybucji e-prasy, jedna ze spółek portfelowych funduszu MCI podpisała umowy z kilkoma wydawnictwami.

Do najbardziej znanych wydawców którzy podpisali umowy z Neptressem należy W.A.B. Umowy z firmą podpisały także m.in. wydawnictwa Tower Press, Indigo, BM Vision.

Oficjalny start serwisu zapowiedziano na 10 stycznia 2008 r.

Książki można przeglądać w znanym formacie PDF lub bezpośrednio na stronie dzięki aplikacji Zinio Express, działającej bezpośrednio w przeglądarce. Netpress jest wyłącznym partnerem firmy Zinio LLC w Polsce.

Wystartował też konkurs w którym można wygrać czytnik e-papieru korzystający z technologii tuszu elektronicznego. Na sprzedaż e-wydawnictw dla takich czytników liczy w przyszłości Netpress.

d3gflom
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gflom