Trwa ładowanie...
dmqv9oa

Dziewczyna we mgle - CD

książka
dmqv9oa
Oceń jako pierwszy:
Dziewczyna we mgle - CD
Tytuł oryginalny

La ragazza nella nebia

Forma wydania

Audiobook CD

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Dziewczyna we mgle - CD
Materiały prasowe

W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, że porywaczem może być ktoś z nich. PORYWACZEM… LUB ZABÓJCĄ.

Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych. Nie interesują go badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Vogel wykorzystuje media. Bo ludzie nie potrzebują sprawiedliwości – potrzebują spektaklu. A on zapewni im widowiskowe polowanie na potwora. To ryzykowna gra, w której już raz przegrał. Mimo to Vogel typuje podejrzanego i chociaż ma tylko poszlaki, wydaje wyrok i dąży do zniszczenia mu życia. Tak jak robił to już setki razy. Morderca jednak tylko czeka, aż światła reflektorów zostaną skierowane na niego. A Vogel w pewien wieczór opowie swoją historię tylko jednej osobie.

Wkrótce w kinach ekranizacja powieści z Tonim Servillo (Wielkie piękno) i Jeanem Reno (Leon zawodowiec) w rolach głównych!

dmqv9oa
Dziewczyna we mgle - CD
Wymiary

140x125

Oprawa

twarda lakierowana

Podziel się opinią

Share
dmqv9oa
dmqv9oa
dmqv9oa
dmqv9oa
dmqv9oa