Trwa ładowanie...
dioi90c
20-07-2022 11:00

Dziennik Youtubera. Nie ma lekko

książka
Oceń jako pierwszy:
dioi90c
Dziennik Youtubera. Nie ma lekko
Tytuł oryginalny

Kid Youtuber. The Struggle is Real

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Co tam, jak tam? Czujecie głód ekscytacji? Żądacie kolejnych przygód? Już się robi! Oto ja, Davy Spencer, wasz człowiek od szalonej zabawy i wkrótce supergwiazda YouTube’a, znów ruszam do akcji!
Tym razem Davy szuka sławy na Comic Conie, na który został zaproszony jako VIP! No prawie! Supergwiazdą konwentu jest jego młodsza siostra, Krissy, której filmik z pieskiem Bo-bo viralowo rozprzestrzenił się po sieci. Ale kto by się tym przejmował?! Na pewno nie Davy, który ma tysiące pomysłów na to, jak zdobyć rzesze fanów!
Jedną z atrakcji zlotu jest konkurs na najlepszy cosplay. Annie, Chuck i Fergus przygotowują zupełnie odjechane przebrania. Niestety, wygląda na to, że ich wysiłek pójdzie na marne. Ktoś ukradł główną nagrodę w konkursie!
Co zrobi Davy? Czy to szansa dla niego, żeby znów zaistnieć? Plan jest prosty. Sfilmować swoje prywatne śledztwo – dopaść przestępcę – wrzucić filmik na kanał – stać się BOHATEREM Comic Conu i SUPERGWIAZDĄ internetu. Tylko niestety, wszystko co znajduje Davy, to wyłącznie kłopoty… Znów nie ma lekko!

Dziennik Youtubera. Nie ma lekko
Numer ISBN

978-83-287-2365-8

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

176

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dioi90c
dioi90c
dioi90c
dioi90c