Trwa ładowanie...
d41aajh
31-10-2023 11:20

Dzieło Trzech Przenajświętszych Serc. Objawienia św. Józefa w Itapirandze

książka
Oceń jako pierwszy:
d41aajh
Dzieło Trzech Przenajświętszych Serc. Objawienia św. Józefa w Itapirandze
Tytuł oryginalny

The Work of The Three Sacred Hearts – Saint Joseph

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jak w Trójcy Przenajświętszej Ojciec, Syn i Duch Święty,
trzy Osoby mają jedno serce, tak w Trójcy Jezusa, Maryi
i Józefa trzy serca tworzą jedno serce.
Św. Jan Eudes

Przez oddanie się memu Przeczystemu Sercu
wiele dusz zostanie wyrwanych z sideł szatańskich.
Św. Józef w Itapirandze

W dzisiejszych trudnych czasach, kiedy Kościół i wierni są nękani przez wrogów, istnieje potrzeba szczególnego orędownictwa św. Józefa. Ponad dwadzieścia lat temu Opiekun Jezusa przemówił przez objawienia w amazońskiej Itapirandze. Jego przesłania do dzisiaj poruszają serca wielu wiernych i mogą stać się kluczem do odczytania znaków czasu.
Edson Glauber, świadek tych nadprzyrodzonych wydarzeń, przekazuje orędzia Świętej Rodziny, które otrzymywał przez wiele lat.
Przede wszystkim podkreśla konieczność praktykowania nabożeństwa ku czci Przeczystego Serca św. Józefa, które zgodnie z obietnicą Świętego może uratować wiele dusz.
Objawienia w Itapirandze to jedne z najważniejszych współczesnych objawień. Do słów wypowiedzianych przez Patrona Rodzin odwołują się dzisiaj liczni duchowni, między innymi ks. Donald H. Calloway, autor Konsekracji św. Józefowi.
Książka zawiera nie tylko zapis objawień, ale także modlitwy do św. Józefa, który jest naszym wiernym obrońcą i wyprasza potrzebne łaski każdej rodzinie.
Choć od zakończenia objawień w Itapirandze nie minęło dużo czasu, na świecie doszło już do ogromu negatywnych przemian. Czyżby obecny kryzys był przepowiedzianym skutkiem odejścia od Boga? Objawienia rozpoczęły się w 1994 roku. Wówczas Edson Glauber, 22-letni student, ujrzał Świętą Rodzinę. Części objawień doświadczyła także matka Edsona, Maria do Carmo. Na podstawie przekazanych wizji Glauber przez lata tworzył ilustracje, które stanowią integralną część objawień. Biskup Carillo Gritti w styczniu 2010 roku, po latach badań, obserwacji i rozeznawania, widząc wzrost wiary tysięcy ludzi, uznał w wydanym dekrecie, że objawienia w Itapirandze mają nadprzyrodzony charakter. Obecnie nadal są badane i czekają na potwierdzenie przez Kościół. Edson Glauber zmarł w 2021 roku. Spisane przez niego przesłania, mówiące o konsekwencjach braku nawrócenia, cieszą się wciąż wielkim zainteresowaniem.

Edson Glauber – brazylijski widzący z Manaus i Itapirangi. Przez wiele lat wraz ze swoją matką Marią do Carmo otrzymywał orędzia Jezusa, Maryi, św. Józefa, aniołów i świętych. Przekazane mu przesłania dotyczyły głównie potrzeby nawrócenia i pokuty ludzkości. Zmarł w 2021 roku.

Milczący Wojownik wchodzi do akcji! […] Objawienia św. Józefa w Itapirandze mówią o zawierzeniu każdej rodziny i każdego człowieka św. Józefowi, jako patronowi rodziny i Kościoła. Niebo daje nam zbyt dużo wskazówek, by móc je zlekceważyć. Nadszedł dla ciebie czas kairos, czas odkrycia św. Józefa, czas powierzenia mu siebie i swojej rodziny.
ks. Donald H. Calloway, Konsekracja św. Józefowi

Dzieło Trzech Przenajświętszych Serc. Objawienia św. Józefa w Itapirandze
Numer ISBN

978-83-67742-86-3

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

312

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41aajh
d41aajh
d41aajh
d41aajh