Trwa ładowanie...
d3w7qou
15-04-2014 00:00

Doradztwo organizacyjne. Ujęcie systemowe

książka
Oceń jako pierwszy:
d3w7qou
Doradztwo organizacyjne. Ujęcie systemowe
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Książka wykorzystuje rosnącą popularność perspektyw systemowych na świecie oraz kapitał wiedzy, jakim dysponują polscy badacze doradztwa organizacyjnego, czyli konsultingu. O dużym zainteresowaniu konsultingiem świadczy chociażby tworzenie kierunków specjalizacyjnych zorientowanych na doradztwo na uczelniach takich jak Uniwersytet Warszawski.

Książka może być wykorzystywana jako podręcznik akademicki na kierunkach: zarządzanie, socjologia, kulturoznawstwo, nauki polityczne. Może być podstawą do prowadzenia ćwiczeń i konwersatoriów z wielu przedmiotów takich jak: Zarządzanie, Doradztwo Organizacyjne, Zarządzanie Procesami, Budowanie Zespołów czy Współczesne Koncepcje Zarządzania.

Książka zawiera zarówno główne definicje i modele teoretyczne, jak też przykłady praktyczne, ilustrujące teorię i służące do samodzielnej pracy studentów. Wielowątkowość przypadków i holistyczny opis stwarzają możliwości ich szerokiego zastosowania. Nie ma jednego właściwego rozwiązania przypadków, a celem książki jest dostarczenie materiału do ambitnych refleksji i ćwiczenia ważnych dla doradcy cech takich jak: spostrzegawczość, wrażliwość na kontekst, zrozumienie dynamiki i wieloaspektowości organizacji.

Doradztwo organizacyjne. Ujęcie systemowe
Numer ISBN

978-83-7561-273-8

Wymiary

165x235

Gatunek

Organizacja i zarządzanie,Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

300

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w7qou
d3w7qou
d3w7qou