Trwa ładowanie...
d15nync
13-04-2016 00:00

Doktryna śmiertelności 2. Reguła myśli

książka
Oceń jako pierwszy:
d15nync
Doktryna śmiertelności 2. Reguła myśli
Tytuł oryginalny

The Rule of Thoughts

Rok wydania
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Po wydarzeniach na Ścieżce i po tym, jak dowiedział się, że jest tworem - komputerowym programem przeniesionym do ciała człowieka, Michael budzi się na Jawie, w obcym domu, w ciele nastoletniego Jacksona Portera.
Kiedy w mieszkaniu pojawiają się ludzie Kaine'a, żeby zaprowadzić go na spotkanie z twórcą Doktryny Śmiertelności, Michael ratuje się dramatyczną ucieczką i postanawia odnaleźć jedynych ludzi, którym bezgranicznie ufa - Brysona i Sarę.
Jego pojawienie się w domu Sary rozpoczyna jednak serię nieszczęśliwych wydarzeń. Rodzice dziewczyny znikają w tajemniczych okolicznościach, Sara zostaje oskarżona o współudział w ich porwaniu, a Michael jest poszukiwany za przestępstwa związane z cyberterroryzmem.
Tymczasem zarówno na Jawie jak i we Śnie dochodzi do dziwnych wydarzeń, i wszystko wskazuje na to, że Kaine rzeczywiście pragnie zaludnić ziemię tworami.
Wkrótce Michel, Bryson i Sara przekonują się, że nie mogą czuć się bezpiecznie w żadnym ze światów; że Kaine nie jest ich jedynym zmartwieniem i że nie należy nikomu ufać.

Doktryna śmiertelności 2. Reguła myśli
Numer ISBN

978-83-7985-720-3

Wymiary

135x205

Gatunek

Fantasy & SF,Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

384

d15nync

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15nync
d15nync
d15nync