Trwa ładowanie...
d3skc6f
10-08-2023 11:45

Dogonić noc

książka
Oceń jako pierwszy:
d3skc6f
Dogonić noc
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Powieść dla fanów filmu Szybcy i wściekli
Całe życie Niny to amatorskie wyścigi samochodowe zwane „Millenium”, w których brała udział ze swoim chłopakiem, Igorem.
Gdy ulega wypadkowi, jej świat zmienia się diametralnie. Zrywa toksyczną relację z chłopakiem i próbuje zamknąć za sobą przeszłość. Ale to nie jest takie łatwe, bo wciąż wisi nad nią widmo długu, który musi spłacić Igorowi.
Jedyne, o czym marzy, to ponowne sprawdzenie swoich umiejętności poprzez udział w elitarnym zlocie fanów wyścigów. Gdy nadarza się ku temu okazja, dziewczyna natychmiast wskakuje za kółko. W tej drodze nie będzie jednak sama, bo dołączają do niej przyjaciółka i dwóch mężczyzn, w tym tajemniczy Maks.
Trzydziestoletni Maks od kilku lat usiłuje dowiedzieć się prawdy o tragicznej śmierci swojej dziewczyny. Tropy prowadzą do „Millenium”, ale jak się dostać na zawody, na które zaproszenie otrzymują tylko wybrani? Poznanie Niny daje mu możliwość wejścia w świat nielegalnych wyścigów, a tym samym dotarcia do ważnych informacji w jego sprawie.
Nie przewidział jednak tego, że Nina okaże się kimś, kto zacznie zaprzątać wszystkie jego myśli.
Czy w pogoni za zemstą i zadośćuczynieniem jest miejsce na miłość?
Małgorzata Kasak - absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Miłośniczka brytyjskiej muzyki rockowej, thrillerów psychologicznych i układania puzzli. Uczestniczka kursów pisarskich oraz członkini literackiej grupy „Zielone Pióra”. Pisarka powieści z gatunku New Adult, w które wplata wątki kryminalne.
„Dogonić noc” to jej debiut literacki.

Dogonić noc
Numer ISBN

978-83-8231-358-1

Wymiary

130x195

Oprawa

miękka

Liczba stron

584

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3skc6f
d3skc6f
d3skc6f
d3skc6f