Trwa ładowanie...
d15acxx
31-08-2015 00:00

Dochodzenie 0. Na styku

książka
Oceń jako pierwszy:
d15acxx
Dochodzenie 0. Na styku
Tytuł oryginalny

The Killing. Uncommon Denominator

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Na osiedlu przyczep mieszkalnych w Seattle dochodzi do wybuchu, prawdopodobnie przy wytwarzaniu metamfetaminy. Stephen Holder, tajniak z wydziału narkotykowego, ratuje życie kilkuletniemu synowi ofiary i znika, by uniknąć przypadkowej dekonspiracji. Policjanci zabezpieczający miejsce znajdują w sąsiedniej przyczepie ciało – z kulą w głowie. Na miejsce przyjeżdża detektyw Sarah Linden.

Tymczasem na terenie terminalu kontenerowego znalezione zostaje inne ciało, również z kulą w głowie. Szybko staje się jasne, że obie sprawy się łączą, co zmusza do współpracy prowadzących śledztwo – Linden oraz nieco już zmęczonego pracą w wydziale zabójstw Johna Goddarda. Oboje borykają się z problemami osobistymi, oboje potrafią oddać się pracy bez reszty.

Zanim znajdą morderców, muszą odnaleźć sens w skomplikowanej sieci uzależnień, chciwości, zazdrości i zdrady. Muszą poznać odrażający świat narkomanów i ludzi zapomnianych przez Boga. Linden szuka głównej podejrzanej, Goddard zwraca się o pomoc do Stephena Holdera, tajnego agenta, który ten świat infiltruje i walczy, by go nie pochłonął.

Dochodzenie 0. Na styku
Numer ISBN

978-83-64700-65-1

Wymiary

135x210

Gatunek

Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

3

Liczba stron

304

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15acxx
d15acxx
d15acxx