Trwa ładowanie...
d3olhx3
14-04-2022 17:00

Dobry pies. Kolejne dylematy rozwiązane!

książka
Oceń jako pierwszy:
d3olhx3
Dobry pies. Kolejne dylematy rozwiązane!
Tytuł oryginalny

Easy Peasy Doggy Squeezy: Even more of your dog training dilemmas solved!

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wychowanie zwierząt nigdy się nie kończy? Zacznij od siedmiu “składników aktywnych” dobrego wychowania!
Steve Mann, trener i behawiorysta, a także autor bestselleru “Dobry piesek. Jak wychować niesfornego szczeniaka” powraca. Tym razem specjalista od wychowania zwierząt daje wskazówki, jak pracować z dorosłym psem i rozwiązać różne psie dylematy.
Ta książka uczy, jak zadawać trafne pytania, pomaga krok po kroku wpoić psu praktyczne zasady postępowania i omawia różne – prostsze i bardziej zaawansowane – techniki, dzięki którym twoje życie z psem stanie się lepsze.
Na konkretnych przykładach nauczysz się jak postępować ze swoim dorosłym psem.
Dowiesz się jak ćwiczyć przywoływanie i chodzenie na luźnej smyczy, zgłębisz tajniki psiej mowy ciała i poznasz ciekawe pomysły na relaks z psem. W książce znajdziesz porady, jak uporać się z kłopotliwymi zjawiskami takimi jak lęk separacyjny, strach przed fajerwerkami czy agresja wobec obcych. A wszystko w lekkiej atmosferze i przystępnej formie!
To książka dla każdego miłośnika psów, zainteresowanego etycznymi metodami postępowania, które znajdują poparcie w wynikach badań naukowych i zostały sprawdzone przez ponad 100 tysięcy właścicieli psów z całego świata.

“Piesek był moim marzeniem od dobrych kilku lat, więc decyzja o przygarnięciu Milki absolutnie nie była podjęta pod wpływem chwili. Mimo wszystko bałam się, czy sobie poradzimy. I tutaj właśnie wkroczył Steve Mann, cały na biało. Jeśli myślicie o szczeniaku, albo jeśli w waszym domu niedawno pojawił się mały czworonóg, książka Manna to absolutny must have! Autor zajmuje się psami od ponad trzydziestu lat, więc uwierzcie, że ma na ich temat ogromną wiedzę. I, co najważniejsze, potrafi przekazać ją czytelnikowi w prosty i przezabawny sposób.”
VeryLittleBookNerd, Lubimyczytac.pl,
Szkoda, że ta książka nie ukazała się zanim wzięliśmy nasze akity - życie byłoby dużo łatwiejsze. Mann kompleksowo opisuje problemy, które można napotkać przy szkoleniu psa, co więcej - pokazuje z czego wynikają i jak sobie z nimi poradzić. Gęś autora ma na imię Gandalf, więc zostając w tolkienowskiej nomenklaturze - to ta Jedna Książka, by wszystkie inne móc na bok odłożyć.
Polecam wszystkim właścicielom psów - obecnym, ale i przyszłym!
Tomasz Żak - autor

Dobry pies. Kolejne dylematy rozwiązane!
Numer ISBN

978-83-8210-599-5

Wymiary

140x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

320

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3olhx3
d3olhx3
d3olhx3
d3olhx3