Trwa ładowanie...
d3t4neq
30-05-2016 00:00

Dobra zmiana grubą kreską

książka
Oceń jako pierwszy:
d3t4neq
Dobra zmiana grubą kreską
Rok wydania
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

DOBRA ZMIANA GRUBĄ KRESKĄ – wybór 150 rysunków Henryka Sawki komentujących aktualne wydarzenia w Polsce okraszonych satyrycznymi tekstami Michała Ogórka.

Jak mówi chińskie przysłowie: Jeden obraz zastępuje tysiąc słów. Nigdy nie lubiłem pisać, dlatego wciąż rysuję. Nie ukrywam, że w czasach galopujących zmian tylko żart rysunkowy może za nimi nadążyć.

Henryk Sawka

Henryk Sawka – znakomity polski rysownik i satyryk. Na stałe współpracuje z „Newsweekiem”. Debiutował w tygodniku „itd.”. Laureat najbardziej prestiżowych nagród: Złotej Szpilki i Złotego Medalu Satyrykonu.

Wnikliwy obserwator sceny politycznej i obyczajów Polaków. Pasjonat tenisa i jeździectwa – Mistrz Polski Artystów w Ujeżdżeniu. Miłośnik koni huculskich oraz westernowych rasy Quarter Horse .Wielokrotny juror przeglądów kabaretowych m.in. PaKi oraz SZPAKa. Założyciel zespołu Sawka Klezmer Band. Autor felietonów radiowych Panie Sawka weź pan to narysuj i filmów rysunkowych Wstawki Sawki. Fan Woody’ego Allena i Quentina Tarantino. Jego oryginalne prace można zobaczyć w autorskiej galerii w Szczecinie, na stronie sawka.pl oraz oczywiście na łamach „Newsweeka”.

Dobra zmiana grubą kreską
Numer ISBN

978-83-287-0457-2

Wymiary

215x215

Gatunek

Humor i satyra

Oprawa

6

Liczba stron

168

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t4neq
d3t4neq
d3t4neq