Trwa ładowanie...
d2139p9

Do czego ma słabość? Zenek Martyniuk wydaje właśnie biografię i mówi szczerze o swoich uzależnieniach

Mówią o nim, że gdyby chciał, mógłby chodzić w brylantowych butach. Piosenkarz jest jednym z najlepiej zarabiających polskich artystów. Lada moment ukaże się biografia Zenka Martyniuka. Zdradza w niej na co wydaje pieniądze. I czy sto milionów wyświetleń na youtubie, to sto milionów w kieszeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do czego ma słabość? Zenek Martyniuk wydaje właśnie biografię i mówi szczerze o swoich uzależnieniach
( )
d2139p9

*Mówią o nim, że gdyby chciał, mógłby chodzić w brylantowych butach. Piosenkarz jest jednym z najlepiej zarabiających polskich artystów. Lada moment ukaże się biografia Zenka Martyniuka. Zdradza w niej na co wydaje pieniądze. I czy sto milionów wyświetleń na youtubie, to sto milionów w kieszeni. *

Już na początku lipca będzie miała premierę książka, w której król disco polo opowiada o swojej drodze z maleńkiej wsi w podlaskim na salony. O spełnionych marzeniach.

Lata, kiedy każdą złotówkę trzy razy obracał w dłoni, dawno za nim. Wynajmował mieszkanie, dziś ma piękny dom. A na zakupy najchętniej lata do Belgii i Stanów. Jest uzależniony od garniturów Armaniego. Cena? Niebagatelna! Osiem tysięcy złotych. Dla żony obowiązkowo szpilki od Louboutina.

d2139p9

Zenek Martyniuk ma za co być wdzięczny losowi. Zrobił przysłowiową karierę - od zera do bohatera.

(img|738934|center)

W książce, która niebawem ukaże się nakładem wydawnictwa Edipresse, Martyniuk zdradza dziennikarce Martynie Rokicie kulisy dochodzenia do fortuny. Szczerze opowiada też o tym, jak z niej dziś korzysta. Właśnie postawili ostatnią kropkę, teraz bestsellerowy materiał trafi do drukarni.

d2139p9

Podziel się opinią

Share
d2139p9
d2139p9