Trwa ładowanie...
holderName
holderName

Dentysta Ciemności. Tajemnice Gryzmołkowa

książka
Oceń jako pierwszy:
Dentysta Ciemności. Tajemnice Gryzmołkowa
Tytuł oryginalny

The Dentist of Darkness. The Chocolate Factory Ghost

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Dentysta Ciemności. Tajemnice Gryzmołkowa
Materiały prasowe

Archie McKarmelek marzy o odrobinie spokoju. Zbliżają się wakacje, a on już nie może się doczekać pikników nad jeziorem, leniwych popołudni spędzanych na obserwowaniu miodnych smoków i zajadania się krówkami. Niestety Drzewu Dziwnuści, które jest źródłem wszelkiej magii w Gryzmołkowie, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Tylko Archie może je ocalić! Groźne potwory, podstępne zabawki i pewien bardzo złowieszczy dentysta sprawią, że chłopiec będzie musiał zapomnieć o wypoczynku, a pierwsze dni lata, zamiast przypominać przepyszne truskawkowe pianki cukrowe, zamienią się w ekstrakwaśny cytrynowy sorbet, po którym język drętwieje na cały tydzień!

Tajemnice Gryzmołkowa. Dentysta ciemności to druga część smakowitej serii o przygodach Archie’go McKarmelka! Nie opadły jeszcze emocje po poprzednich perypetiach i długich poszukiwaniach tajemniczego składnika krówek, a Archie i jego niezastąpiona ekipa już muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami! Kim jest tajemniczy dentysta? I dlaczego wszyscy wolą go unikać? Na szczęście Fliss, Billy i piesek Sorbet tego lata także nie zamierzają odpoczywać i są gotowi odkryć każdą tajemnicę…

To obowiązkowa lektura dla każdego, kto uwielbia historie o duchach, potworach, pełne karmelu, słodkich pianek i innych łakoci, które spotkają po drodze! Na czytelników czeka mapa okolic Gryzmołkowa i obietnica niesamowitych przygód i zwrotów akcji na każdym kroku.

Nowe przygody na horyzoncie!

Autor:

David O'Connell – pisarz i ilustrator książek dla dzieci. Pisze również dla innych ilustratorów

i ilustruje dla innych pisarzy. Tworzy humorystyczne historie, komiksy i uwielbia opowieści o magii. W Tajemnicach Gryzmołkowa, autor skupił się na treści, pozwalając wyobrazić sobie wizualne elementy historii Claire Powell, która jest autorką ilustracji do serii.

Dentysta Ciemności. Tajemnice Gryzmołkowa
Numer ISBN

978-83-66404-51-9

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

200

Język

polski

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
holderName
holderName
holderName