Trwa ładowanie...
d1lgrvf
07-01-2013 00:00

D. D. Warren 4. Dziecięce koszmary

książka
Oceń jako pierwszy:
d1lgrvf
D. D. Warren 4. Dziecięce koszmary
Tytuł oryginalny

Live to Tell

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

W pewien upalny, sierpniowy dzień w robotniczej dzielnicy Bostonu dochodzi do brutalnej zbrodni. Ginie czworo członków rodziny, a jedyny podejrzany, ojciec i mąż, trafia w stanie śpiączki na oddział intensywnej terapii. Wszystko wskazuje na to, że próbował popełnić samobójstwo. Czy aby na pewno? Wezwana na miejsce zbrodni sierżant D. D. Warren wie jedno: ta sprawa to coś więcej, niż wskazują pierwsze znalezione dowody.

Danielle Burton, oddana pielęgniarka psychiatrycznego oddziału dziecięcego bostońskiego szpitala, całą swoją energię i zapał poświęca straumatyzowanym maluchom. Wciąż nawiedzają ją jednak duchy przeszłości i echo tragedii, która dotknęła jej rodzinę przed dwudziestoma pięcioma laty. Zbliża się właśnie kolejna rocznica owego koszmaru i kiedy w szpitalu pojawia się D. D. Warren wraz ze swoim partnerem, kobieta z przerażeniem uświadamia sobie, że wszystko zaczyna się od początku...

Oddana matka, Victoria Oliver dawno już zapomniała, czym jest normalność. Przyrzekła sobie, że zrobi wszystko, by jej chory syn miał względnie normalne dzieciństwo. Że będzie go kochać. Opiekować się nim. Chronić. Za wszelką cenę. Nawet swego życia.

D. D. Warren 4. Dziecięce koszmary
Numer ISBN

978-83-7508-558-7

Wymiary

145x205

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

408

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lgrvf
d1lgrvf
d1lgrvf