Trwa ładowanie...
dz52mlo
15-04-2010 00:00

Cztery głośne przypadki wypędzenia Szatana

książka
Oceń jako pierwszy:
dz52mlo
Cztery głośne przypadki wypędzenia Szatana
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Książka opisuje cztery autentyczne, głośne w świecie zdarzenia opętania przez Szatana i straszliwą walkę egzorcystów o jego wypędzenie z opętanych osób. Trzy z tych przypadków zakończyły się pełnym sukcesem, ostatni niepowodzeniem, opętana studentka Anneliese Michel zmarła w stanie opętania, a egzorcystów postawiono przed sądem, zarzucając im zacofanie i ciemnotę. Bo, czy można dziś wierzyć jeszcze w szatana?

Tytuł i treść tej książki szokują. Jak można dziś wierzyć jeszcze w szatana lub o istnieniu Szatana mówić? Nie żyjemy przecież w średniowieczu i w czasach wiary w czarownice. Staliśmy się już pełnoletni i nowocześni. Tak, lub podobnie będzie mówić wielu, gdy usłyszą o tej książce lub ją zobaczą. Kiedy się rozważa dzisiejszą sytuację w świecie można dojść do przekonania, że wypełnia się Apokalipsa a gdy się skończy tysiąc lat, z więzienia swego Szatan zostanie zwolniony.

Cztery głośne przypadki wypędzenia Szatana
Numer ISBN

978-83-7485-051-3

Wymiary

130x210

Gatunek

Religia i religioznawstwo

Oprawa

1

Liczba stron

220

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz52mlo
dz52mlo
dz52mlo
dz52mlo

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj